چوب پنبه ورقی - درب بطری چوب پنبه ای
[ ]
 
 
درب بطری چوب پنبه ای

 

با توجه به بافت چوب پنبه ای چند منظوره بودن آن تا به حال اداره های مختلف استفاده می کند که برجسته ترین است استفاده از آن به عنوان چوب پنبه چوب پنبه شده است. این تابع است که قطعا یک مزیت بزرگ در کشوری مثل پرتغال که معروف برای باغ های انگور و شراب خود را با کیفیت عالی و بنابراین فراوانی تولید چوب پنبه و شراب تا حد زیادی مکمل یکدیگر است. به منظور تحقق بخشیدن چرا با چوب پنبه بستن می تواند به عنوان پنبه مناسب برای بطری شراب عمل می کنند، لزوما باید ترکیبات شیمیایی از خواص چوب پنبه را بررسی کند.

اگر چه سلول های چوب پنبه اولین بار بصورت گسترده توسط رابرت هوک، انگلیسی در قرن 18th تحقیق، چوب پنبه شده است به طور گسترده ای برای مقاصد دیگر از دوران باستان استفاده می شود. اما با کشف استفاده از چوب پنبه و پنبه بطری شراب، تقاضا توسط جهش و مرزهای افزایش یافته و امروز پرتغال به منزله 50٪ از کل تولید چوب پنبه در سراسر جهان است. و گفتگوی هم میهن | Hammihan Forum استخراج شده از پوست درخت بلوط چوب پنبه است و انعطاف پذیر و قابل انعطاف، سبک و فشرده است و قادر به خودداری از ورود یا خروج گازها و مایعات است. مقاوم در برابر احتراق و همچنین به عنوان یک آکوستیک با شکوه و عایق حرارتی عمل می کند. این به این دلیل است که چوب پنبه از ماده نام suberin شده است که اسیدهای آلی با توجه به حضور گازها و مایعات که قادر به نفوذ به چوب پنبه ساخته شده تشکیل شده است. 

 

این امر همچنین باعث می شود آن را مهر و موم شده و محفوظ از هوا است که باید هدف اصلی از چوب پنبه چوب پنبه در بطری های شراب به حفظ طراوت، بلوغ و کیفیت محصول. پنبه و گفتگوی هم میهن | Hammihan Forum ظهور کرده اند به استفاده از چوب پنبه مهم در پرتغال است و هفت نوع عمده از پنبه چوب پنبه تولید شده در کشور وجود دارد. این خدمات عبارتند از پنبه چوب پنبه در محفظه یا حفره، متراکم و پنبه چوب پنبه، پنبه چوب پنبه طبیعی، فنی پنبه چوب پنبه، پنبه چوب پنبه طبیعی colmated، شامپاین و شراب گازدار پنبه چوب پنبه است. معمولا انتظار می رود پنبه چوب پنبه به حدود 6mm بالاتر از گردن بطری و باید بیش از 33٪ در قطر را نمی شود فشرده شده است.

 

پنجشنبه چهارم تیر ۱۳۹۴ ساعت : 15:23 | نویسنده :
آخرین مطالب
درباره ما
این وبلاگ جهت اطلاعات بیشتر درباره محصول بی نظیر چوب پنبه طراحی شده است و کلیه محصولات معرفی شده در وبلاگ قابل فروش در سراسر ایران می باشد .
آرشیو مطالب
دیگر موارد